4TENDERS

Спрощені замість допорогових — зміни в Наказ №10

Спрощені замість допорогових - зміни в Наказ №10

Наказом № 13 від 10.05.2022 року ДП “Прозорро” внесло зміни в  інструкцію про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі”, що затверджена наказом ДП “ПРОЗОРРО” від 19.03.2019 №10 із змінами та доповненнями.

Відповідно до змін до Наказу № 10 ДП” Прозорро” Замовники, у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, а також не замовники в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» при закупівлях на будь-які суми, можуть використовувати електронну систему закупівель шляхом здійснення спрощених закупівель, або проводячи закупівлі через електронний каталог, у порядку визначеному законодавством.

В системі не буде допорогової закупівлі, залишиться лише спрощена. Замовники зможуть проводити спрощену закупівлю і в разі проведення закупівлі до 50 тис грн. і в разі закупівель від 50 тис грн. до порогів, що визначені в Законі “Про публічні закупівлі”.

Механізм проведення спрощеної закупівлї до 50 тисяч гривень такий самий, як і у спрощеної закупівлі від 50 тисяч гривень, яий прописаний в статті 14 Закону України “Про публічні закупівлі”.

Поділитися: