4TENDERS

Міноборони публікуватиме звіти про закупівлі у Prozorro

Міноборони публікуватиме звіти про закупівлі у Prozorro

23.04.2023 року набрали чинності зміни до Закону України «Про оборонні закупівлі», які зобов’язують Міністерство оборони відкрити ціни за незбройними закупівлями. Про це повідомили Міністерство економіки та Міністерство оборони на своїх сайтах.

Оборонні замовники публікуватимуть звіти про закупівлю від 200 000 грн для товарів і послуг і від 1,5 млн грн для робіт.

На публікацію звіту дається 10 робочих днів з дня укладання договору.

Звіти міститимуть обмежену кількість інформації: тільки назву замовника, предмет закупівлі та ціну за одиницю. Міністерство має право не публікувати дані про загальну суму та обсяги закупівель, місця доставлення, найменування постачальника.

До 22 червня оборонні замовники також зобов’язані заднім числом прозвітувати за всіма договорами, укладеними з 24 лютого 2022 року, тобто від початку повномасштабного вторгнення.

«Повернення прозорості в оборонні закупівлі — це лише перший крок. Ми працюємо над створенням нової процедури рамкових угод для потреб оборони, завдяки якій оборонці зможуть проводити конкурентні відбори постачальників через систему Prozorro, і водночас не публікувати чутливу інформацію в систему», – заявила заступниця міністра економіки Наталія Бігун.

Поділитися:

4tenders