4TENDERS

Кабмін може відкласти атестацію робочих місць

Кабінет Міністрів може відкласти атестацію робочих місць до завершення війни

Пропонується встановити, що атестація робочих місць, строк якої настав може бути проведена протягом шести місяців після завершення війни за рішенням роботодавця, яке погоджене з профспілкою.

Міністерство економіки розробило проєкт постанови, яким пропонується відкласти атестацію робочих місць за умовами праці до завершення воєнного стану.

Зазначеним проєктом простанови пропонується внести зміну до пункту 4 Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1992 р. № 442, доповнивши його абзацами такого змісту:

“Атестація, строк проведення якої настав у період дії воєнного стану, за рішенням роботодавця, погодженим із профспілкою, може бути проведена протягом шести місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні.

Результати атестації проведеної до введення воєнного стану в Україні продовжують діяти та використовуються у період дії воєнного стану та протягом шести місяців з дня його припинення чи скасування.”.

Результати  атестації  використовуються підприємствами й організаціями також для здійснення   пільг  і компенсацій, передбачених чинним законодавством.

Поділитися: