4TENDERS

Додаткова угода на 2022 рік на 20%

Додаткова угода на 2022 рік

Згідно ч.6 ст. 41 Закону України “Про публічні закупвлі”, кожний укладений договір у 2021 році внаслідок проведення спрощеної/процедури закупівлі можна продовжити додатковою угодою на 2022 рік на 20 %.

Що це означає для замовника?

— 20 % відраховуються від остаточної (кінцевої) вартості укладеного договору про закупівлю з урахуванням змін внесених до нього (у разі наявності).

— наявність затверджених в установленому порядку видатків стосуються розпорядників та/або одержувачів бюджетних коштів, які враховуються ними під час укладання відповідних додаткових угод в частині умов щодо виникнення платіжних зобов’язань замовника.

— застосовується замовником саме у разі необхідності проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, достатньому для забезпечення потреби замовника на час проведення такої процедури закупівлі/спрощеної закупівлі,

— не може перевищувати 20 % суми, визначеної у договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.

Поділитися: